vasárnap, január 02, 2011

A 2011-ES VERSENYNAPTÁR

Idén is lesznek bőven sportesemények itthon és külföldön egyaránt, ha nem is mindegyikről, de a legtöbbről igyekszünk majd beszámolni.



JANUÁR
1–8. Tenisz Hopman Kupa, Perth (Ausztrália)
1–16. Dakar-rali, Argentína, Chile
4. Asztalitenisz Európai Nemzetek Ligája, 5. forduló. Nők: Románia–Magyarország, férfiak: Magyarország–Szerbia
7–9. Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Collalbo (Olaszország)
8–9. Műkorcsolya és jégtánc országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok (Budapest)
10. A FIFA-Aranylabda szavazás győztesének kihirdetése, Zürich (Svájc)
11. Síugró országos bajnokság, nagysánc, Kőszeg
13–30. Férfi kézilabda-vb, Svédország
14–16. Rövid pályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Heerenveen (Hollandia)
14–25. Hódeszka világbajnokság, La Molina (Spanyolország)
17–30. Tenisz Australian Open, Melbourne (Ausztrália)
18–23. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Velenje (Szlovénia)
21–23. Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Győr
22–23. Gyorskorcsolya sprint-világbajnokság, Heerenveen (Hollandia)
22–23. Rövid pályás gyorskorcsolya országos bajnokság, Budapest
23. Hosszútávúszók uszodai országos bajnoksága, Székesfehérvár
23. Sífutó országos bajnokság
24–29. Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság, Bern (Svájc)
26–30. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Sheffield (Nagy-Britannia)
27–február 6. A 25. Téli Universiade, Erzurum (Törökország)
29. Szlovákia–Magyarország női vízilabda Európa-bajnoki-selejtező
31–február 6. Tenisz, Fed Kupa Euro-afrikai zóna, I. csoport, Izrael

FEBRUÁR
4–6. Nemzetközi fedett pályás öttusaverseny, Budapest
5–6. Atlétikai fedett pályás összetett országos bajnokság, Budapest, Syma Csarnok
5–6. Asztalitenisz Európa Top 12-bajnokság, Liege (Belgium)
5–6. Tenisz, Fed Kupa Világcsoport, negyeddöntő
8–20. Alpesi sí világbajnokság, Garmisch-Partenkirchen (Németország)
8–13. Bocskai István nemzetközi ökölvívó emlékverseny, Debrecen
9–13. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Doha (Katar)
12. MASZ nemzetközi verseny, Budapest, Syma Csarnok
12–13. Férfi cselgáncs Hungária Kupa, Budapest
12–13. Gyorskorcsolya összetett-világbajnokság, Calgary (Kanada)
15–20. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Kuvaitváros (Kuvait)
15–16. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
16. Labdarúgó Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó
17. Labdarúgó Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzések
18–27. Sílövő Európa-bajnokság, Ridnaun-Val Ridanna (Olaszország)
19–20. Atlétikai fedett pályás országos bajnokság, Budapest, Syma Csarnok
22–március 6. Északi sí világbajnokság, Oslo (Norvégia)
22–23. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
23–24. Alpesi sí országos bajnokság
24. Labdarúgó Európa-liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágók
23–27. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Dortmund (Németország)
24–27. Öttusa Világkupa-verseny, Palm Springs (Egyesült Államok)
25–27. Volvo Kupa nemzetközi férfi vízilabdatorna
26–27. Westend Kupa női párbajtőr Grand Prix, Budapest
26–28. Labdarúgó NB I (Monicomp Liga) 17. forduló (a tavaszi nyitány)

MÁRCIUS
1–7. Olimpiai kvalifikációs légfegyveres Európa-bajnokság, Brescia (Olaszország)
1. Asztalitenisz Európai Nemzetek Ligája, 6. forduló
1–10. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (korong), Concepción
1–13. Sílövő világbajnokság, Hanti-Manszijszk (Oroszország)
4–6. Kötöttfogású birkózó Golden Grand Prix, Szombathely
4–6. Asztalitenisz országos bajnokság (később kijelölendő helyszínen)
4–6. Atlétikai fedett pályás Európa-bajnokság, Párizs (Franciaország)
4–6. Tenisz Davis Kupa Világcsoport, nyolcaddöntő
4–6. Tenisz Davis Kupa, Ciprus–Magyarország, Euro-afrikai zóna II. csoport, 1. forduló
5–6. Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard Grand Prix-verseny, Budapest
6. Téli dobó országos bajnokság
8–9. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
8–13. Mű- és toronyugró Európa-bajnokság, Torinó (Olaszország)
10. Labdarúgó Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzések
10–13. Gyorskorcsolya távonkénti világbajnokság, Inzell (Németország)
11–13. Rövid pályás gyorskorcsolya világbajnokság, Sheffield (Nagy-Britannia)
13. Formula–1, Bahreini Nagydíj, Szahír
15–16. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
17. Labdarúgó Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágók
16–20. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Varsó (Lengyelország)
19–20. Rövid pályás gyorskorcsolya csapat-világbajnokság, Varsó (Lengyelország)
19–20. Téli dobó Európa Kupa
19–20. férfi és női kosárlabda Magyar Kupa, négyes döntő
20. Mezeifutó-világbajnokság, Punta Umbría (Spanyolország)
20. Motorsport vb, Katari Nagydíj, Losail
21–27. Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság, Tokió (Japán)
21–30. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (puska, pisztoly, korong), Sydney (Ausztrália)
22. Asztalitenisz Európai Nemzetek Ligája, elődöntők, 1. mérkőzések
23–27. Pályakerékpáros-vb, Peldoorn (Hollandia)
24–27. Öttusa Világkupa-verseny, Kairó (Egyiptom)
25. Magyarország–Hollandia labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
25–27. Eximbank Kupa női tőr egyéni Világkupa-verseny és csapat Világkupa, Budapest
26. Magyarország–Franciaország női vízilabda Eb-selejtező
26–27. Karate magyar bajnokság, Budaörs
27. Formula–1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne
29. Hollandia–Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
29–április 3. Birkózó Európa-bajnokság, Dortmund (Németország)

ÁPRILIS
1–3. Eger-rali
2. JKA karate Eb, Anglia
3. Maratoni és kismaratoni országos bajnokság, Székesfehérvár
3. Motorsport vb, Spanyol Nagydíj, Jerez
5–6. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
6. Női vízilabda LEN Kupa-döntő, 1. mérkőzés
7. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, első mérkőzések
5–10. Torna Eb, Berlin (Németország)
6–10. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Almería (Spanyolország)
7–17. Férfi és női súlyemelő Európa-bajnokság, Kazany (Oroszország)
10. Formula–1, Malajziai Nagydíj, Szepang
11–13. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (puska, pisztoly), Csangvon (Dél-Korea)
12–13. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
13. Férfi vízilabda LEN Kupa-döntő, 1. mérkőzés
14. Labdarúgó Európa-liga, negyeddöntő, visszavágók
14–17. Öttusa Világkupa-verseny, Róma (Olaszország)
16. Kötöttfogású birkózó országos bajnokság, Budapest, FTC-csarnok
16–17. Erőemelő magyar bajnokság
16–17. Tenisz Fed Kupa Világcsoport, elődöntő
16–17. Duatlon Európa-bajnokság, Limerick (Írország)
17. 20 km-es gyalogló országos bajnokság, Békéscsaba
17–23. Jégkorong Divízió I-es vb, Budapest
17. Formula–1, Kínai Nagydíj, Sanghaj
19. Asztalitenisz Európai Nemzetek Ligája, elődöntők, visszavágók
19–28. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (korong), Peking (Kína)
20. Női vízilabda LEN Kupa-döntő, visszavágó
21–24. Olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokság, Isztambul (Törökország)
22–23. Női vízilabda BEK, négyes döntő
23–24. Duatlon sprinttávú országos bajnokság
24. Motorsport vb, Japán Nagydíj, Motegi
26–27. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzések
27. Férfi vízilabda LEN Kupa-döntő,visszavágó
28. Labdarúgó Európa-liga, elődöntő, első mérkőzések
29–május 1. Kazincbarcika-rali
29.–május 15. Jégkorong A-csoportos vb, Szlovákia
30. Szabadfogású birkózó országos bajnokság, Szombathely
30. Németország–Magyarország női vízilabda Eb-selejtező
30. 10 000 méteres atlétikai országos bajnokság
30.–május 1. Evezős Simády Béla-emlékverseny, Szeged
30.–május 1. Duatlon rövidtávú országos bajnokság

MÁJUS
1. Motorsport vb, Portugál Nagydíj, Estoril
1–6. WTF-tekvondós világbajnokság, Gjeongdzsu (Dél-Korea)
3–4. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágók
3–7. Női és férfi erőemelő Eb, Plzen (Csehország)
5. Labdarúgó Európa-liga, elődöntő, visszavágók
5–8. Öttusa Világkupa-verseny, Budapest
6.  Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 1. állomás, Doha (Katar)
6–8. EKF karate Eb, Zürich (Svájc)
6–8. Kajak-kenu síkvízi Világkupa-verseny, Poznan (Lengyelország)
7–8. Férfi kajak szakági válogatóverseny, Szeged
8. Formula–1, Török Nagydíj, Isztambul
7–29. Giro d′Italia kerékpáros körverseny
8–15. Asztalitenisz egyéni vb, Rotterdam (Hollandia)
14–15. Műúszó ob, Budapest
14–22. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (puska, pisztoly), Fort Benning (Egyesült Államok)
15. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 2. állomás, Sanghaj (Kína)
15. Motorsport vb, Francia Nagydíj, Le Mans
18. Labdarúgó Európa-liga, döntő, Dublin (Írország)
20–22. Kajak-kenu válogatóverseny, Szeged
20–22. Kajak-kenu síkvízi Világkupa-verseny, Racice (Csehország)
21–22. Triatlon klubcsapat országos bajnokság
22. Formula–1, Spanyol Nagydíj, Barcelona
22–június 5. Tenisz, Roland Garros, Párizs (Franciaország)
24–28. Fekvenyomó világbajnokság, Sölden (Ausztria)
24–29. Ritmikus gimnasztika Eb (később kijelölendő helyszínen)
26. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 3. állomás, Róma (Olaszország)
26–29. Öttusa Világkupa-verseny, Csengtu (Kína)
27–28. Férfi vízilabda Euroliga, Final Four
27–28. Evezős Világkupa-verseny, München (Németország)
27–29. SKIEF karate Eb, Magyarország
27–29. Kajak-kenu maratoni ob, Győr
28. Labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő, London, Wembley Stadion (Nagy-Britannia)
28–29. Férfi kézilabda BL, négyesdöntő, Köln (Németország)
29. Formula–1, Monacói Nagydíj, Monte-Carlo
  
JÚNIUS
3–5. Kajak-kenu síkvízi világkupaverseny, Duisburg (Németország)
3–8. Női kosárlabda Európa-bajnoki pótselejtező, Sopron
4. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 4. állomás, Eugene (Egyesült Államok)
4. vagy 5. Németország–Magyarország női kézilabda vb-selejtező
4–5. Koronglövő országos bajnokság
5.  Motorsport vb, Katalán Nagydíj, Barcelona
6–12. Tenisz, Grand Slam Kupa, Budapest
7. San Marino–Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
8–12. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Rio de Janeiro (Brazília)
9. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 5. állomás, Oslo (Norvégia)
10–12. Kajak-kenu válogatóverseny, Szeged
10–12. Bükfürdő-rali
11. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 6. állomás, New York (Egyesült Államok)
11. vagy 12. Magyarország–Németország női kézilabda vb-selejtező
11–12. Triatlon rövidtávú országos bajnokság
12. Motorsport vb, Brit Nagydíj, Silverstone
12. Formula–1, Kanadai Nagydíj, Montreal
12–19. Európai Uniós országok férfi ökölvívó bajnoksága, Dublin (Írország)
14–19. Női vízilabda Világliga, szuperdöntő, Kína
15–19. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Kína
16–23. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (puska, pisztoly), München (Németország)
16–19. Kajak-kenu síkvízi Eb, Belgrád (Szerbia)
17–19. Evezős Világkupa-verseny, Hamburg (Németország)
18–19. Koronglövő országos bajnokság
18–19. Atlétikai csapat Európa-bajnokság
18–július 3. Női kosárlabda Európa-bajnokság, Lengyelország
20–július 2. Tenisz,Wimbledon, London (Nagy-Britannia)
21–26. Férfi vízilabda Világliga, szuperdöntő
22–25. Úszó országos bajnokság
24–26. Nyílt öttusa országos bajnokság, Budapest
24. Koronglövő országos bajnokság
25. Motorsport vb, Holland Nagydíj, Assen
25–26. Triatlon középtávú országos bajnokság
25–26. Triatlon Európa-bajnokság, Pontevedra (Spanyolország)
26–július 17. Női labdarúgó-világbajnokság, Németország
26–július 3. Junior férfi ökölvívó Európa-bajnokság, Magyarország
26. Formula–1, Európa Nagydíj, Valencia (Spanyolország)
29–július 3. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Dél-Korea
30. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 7. állomás, Lausanne (Svájc)


JÚLIUS
1–3. Vodafone Kupa nemzetközi férfi vízilabdatorna, Budapest
1–9. Vitorlázó F18-as világbajnokság, Balatonfüred
2–3. Atlétikai összetett Európa Kupa
2–3. Triatlon sprinttávú és váltó országos bajnokság
3. Motorsport vb, Olasz Nagydíj, Mugello
2–24. Tour de France kerékpáros körverseny
4–10. Tenisz Budapest Grand Prix
7–17. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Világkupa-verseny (korong), Maribor (Szlovénia)
7–10. Asztalitenisz Pro Tour-verseny, Kobe (Japán)
8. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 8. állomás, Párizs (Franciaország)
8–10. Evezős Világkupa-verseny, Luzern (Svájc)
8–10. Veszprém-rali
8–10. Tenisz Davis-kupa Világcsoport, negyeddöntő
9–10. Öttusa Világkupa-döntő, London (Nagy-Britannia)
10. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 9. állomás, Birmingham (Nagy-Britannia)
10. Formula–1, Brit Nagydíj, Silverstone
13–17. Ifjúsági B öttusa Európa-bajnokság, Tata
14–17. Evezős ob, Szeged
14–17. 43. Kékszalag Balatonkerülő nemzetközi vitorlásverseny, Balatonfüred
15–17. Kajak-kenu síkvízi ob, Szeged
16–19. Tekvondó olimpiai világkvalifikáció, Baki (Azerbajdzsán)
16–31. Úszó, vízilabda, műugró, műúszó és nyílt vízi úszó világbajnokság, Sanghaj (Kína)
17. Motorsport vb, Német Nagydíj, Sachsenring
15–21. Vívó Európa-bajnokság, Sheffield (Nagy-Britannia)
19–21. Autókrossz Európa-bajnokság, Nyirád
22. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 10. állomás, Monaco
22–24. Kajak-kenu maratoni Eb, Saint-Jean-de-Losne (Franciaország)
24.  Motorsport vb, Egyesült Államok Nagydíja, Laguna Seca
24. Formula–1, Német Nagydíj, Nürburgring
24–28. Kettesfogathajtó-világbajnokság, Conty (Franciaország)
28–augusztus 1. Öttusa Európa-bajnokság, Medway (Nagy-Britannia)
29. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 11. állomás, Stockholm (Svédország)
30. Hosszútávúszó országos bajnokság és Öböl-átúszás, Balatonfüred-Tihany
30–augusztus 14. Olimpiai kvalifikációs sportlövő Európa-bajnokság (puska, pisztoly 25, 50 m, korong), Belgrád (Szerbia)
31. Atlétikai Gyulai István emlékverseny, Debrecen
31. Formula–1, Magyar Nagydíj, Hungaroring

AUGUSZTUS
4–6. Fekvenyomó Európa-bajnokság, Jalta (Ukrajna)
4–7. Ifjúsági A öttusa Európa-bajnokság, Tata
5–6. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 12. állomás, London (Nagy-Britannia)
5–7. Salgó-rali
12–23. Nyári Uiversiade, Sencsen (Shenzhen, Kína)
13–14. Triatlon junior Európa Kupa és felnőtt Világkupa, Tiszaújváros
13–14. Triatlon hosszútávú országos bajnokság
14. Motorsport vb, Cseh Nagydíj, Brno
17–21. Kajak-kenu olimpiai kvalifikációs síkvízi vb, Szeged
20.–szeptember 11. Vuelta a Espana kerékpáros körverseny
20–21. Mű- és toronyugró országos bajnokság, Budapest
23–28. Olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság, Párizs (Franciaország)
25–27. Papp László Emlékverseny, férfi ökölvívótorna, Hajdúszoboszló
26. Labdarúgó Európai Szuperkupa, Monte-Carlo (Monaco)
27–szeptember 4. Atlétikai világbajnokság, Tegu (Dél-Korea)
28. Motorsport vb, Indianapolis Nagydíj, Indianapolis
28–szeptember 4. Olimpiai kvalifikációs evezős-világbajnokság, Bled (Szlovénia)
28. Formula–1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps
29–szeptember 4. Hegyikerékpáros-vb, Champéry (Svájc)
29–szeptember 11. Tenisz, US Open, New York (Egyesült Államok)
31–szeptember 18. Férfi kosárlabda Európa-bajnokság, Litvánia

SZEPTEMBER
1–4. Kajak-kenu síkvízi előolimpia, London (Nagy-Britannia)
2. Magyarország–Svédország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
2–4. Tópark Nagydíj vitorlázó Laser Európa Kupa, Balatonfüred
3–13. Olimpiai kvalifikációs koronglövő világbajnokság, Belgrád (Szerbia)
4. Motorsport vb, San Marinó-i Nagydíj, Misano
6. Moldova–Magyarország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
6–14. Öttusa-világbajnokság, Kairó (Egyiptom)
7–11. Hosszútávúszó Európa-bajnokság, Eilat (Izrael)
8. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 13. állomás, Zürich (Svájc)
9–11. Mecsek-rali
10–11. Triatlon világbajnoki sorozat nagydöntője, Peking (Kína)
11. Formula–1, Olasz Nagydíj, Monza
12–18. Olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság, Isztambul (Törökország)
15–18. Sportlövő országos bajnokság (puska, pisztoly, 25, 50 m), Budapest
16. Atlétikai Gyémánt Liga-sorozat, 14. állomás, Brüsszel (Belgium)
16–18. Tenisz, Davis Kupa Világcsoport, elődöntő
16–18. Evezős Európa-bajnokság, Plovdiv (Bulgária)
16–október 1. Olimpiai kvalifikációs férfi ökölvívó-világbajnokság, Baki (Azerbajdzsán)
18. Motorsport vb, Aragón Nagydíj, Alcaniz
19–26. Rg-vb, Montpellier (Franciaország)
21–25. Országúti kerékpáros vb, Koppenhága (Dánia)
24–25. Duatlon-világbajnokság, Gijón (Spanyolország)
25. Formula–1, Szingapúri Nagydíj, Szingapúr
  
OKTÓBER
2–9. Sportlövő Világkupa-döntő (korong), Kairó (Egyiptom)
7–9. SKDUN karate vb
8. Triatlon Ironman-világbajnokság, Hawaii (Egyesült Államok)
8–16. Torna-világbajnokság, Tokió (Japán)
8–16. Vívó-világbajnokság, Catania (Olaszország)
9. Formula–1, Japán Nagydíj, Szuzuka
11. Magyarország–Finnország labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés
16. Motorsport vb, Ausztrál Nagydíj, Phillip Island
16. Formula–1, Dél-koreai Nagydíj, Jongnam
16–23. Női ökölvívó Európa-bajnokság, Rotterdam (Hollandia)
21–23. Kajak-kenu maratoni vb, Szingapúr
22. Tekvondó országos bajnokság, Pellérd
23. Motorsport vb, Malajziai Nagydíj, Szepang
25–30. Tenisz, WTA-világbajnokság
28–30. Waldviertel-rali (Ausztria)
30. Formula–1, Indiai Nagydíj, Újdelhi


NOVEMBER
2–4. Lovas Világkupa, Budapest
5–6. Tenisz, Fed Kupa Világcsoport, döntő
5–6. Triatlon hosszútávú világbajnokság, Henderson
6. Motorsport vb, Valenciai Nagydíj, Valencia
6–12. Női és férfi erőemelő világbajnokság, Plzen (Csehország)
11–13. Rövid pályás úszó országos bajnokság
11–20. Férfi és női súlyemelő-világbajnokság, Párizs (Franciaország)
12. Cselgáncs ob, Kecskemét
12–13. Birkózó Golden Grand Prix-döntő, Baki (Azerbajdzsán)
13. Formula–1, Abu-Dzabi Nagydíj, Yas Marina
13. Hosszútávúszók fedett pályás 2000 méteres bajnoksága, Budapest
24–27. Női ökölvívó országos bajnokság, Hódmezővásárhely
26–27. Légfegyveres országos bajnokság, Mór
26. Mezeifutó országos bajnokság, Szentendre
26–27. Fekvenyomó magyar bajnokság
27. Formula–1, Brazil Nagydíj, Sao Paulo

DECEMBER
Vívó országos bajnokság (később kijelölendő időpontban és helyszínen)
2–4. Tenisz, Davis Kupa Világcsoport, döntő
3. Karate magyar csapatbajnokság, Budapest
3. Cselgáncs csb, UTE-csarnok
3–16. Női kézilabda-vb, Brazília
7–10. Férfi ökölvívó országos bajnokság, Szombathely
8–11. Rövidpályás úszó Eb, Szczecin (Lengyelország)
8–18. Labdarúgó klubvilágbajnokság, Japán
11. Mezeifutó Európa-bajnokság, Velenje (Szlovénia)

(mti)
Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz Add az iWiW-hez Add a Google Reader-hez
Megosztás

0 megjegyzés: